ASHTON – The North Fremont duals involved the host North Fremont Huskies against Malad, Snake River and Teton and saw the Panthers of Snake River win a pair of matches as they took down the hosts North Fremont by a score of 55-30 and then dispatched the Teton Redskins by a final of 57-30.

Snake River is rolling right now and have their sights set on the Buhl Invitational Tournament today and Saturday.

Snake River 55, North Fremont 30

120 — Brayden Anderson (Snake River) over Unknown (For.).

126 — Zack Pilgrim (North Fremont) over Edurson Wescott (Snake River) (Fall 3:15).

132 — Emilio Caldera (Snake River) over Unknown (For.)

138 — Kolten Carter (Snake River) over Unknown (For.).

145 — Kyle Richardson (Snake River) over Tyler Sessions (North Fremont) (MD 9-0).

152 — Tate Benson (Snake River) over Unknown (For.).

160 — Hayden Maupin (North Fremont) over Tilden Polatis (Snake River) (Fall 1:10).

170 — Riggen Cordingley (North Fremont) over Marcus Mortensen (Snake River) (Fall 0:50).

182 — Drake Anderton (Snake River) over Alex Garcia (North Fremont) (Dec 6-0).

195 — Kade England (Snake River) over Unknown (For.).

220 — Nicholas Parris (Snake River) over Unknown (For.).

285 — Ty Belnap (Snake River) over Unknown (For.)

98 — Cruz Estrada (North Fremont) over Daxton Jones (Snake River) (Fall 3:33).

106 — Martin Estrada (North Fremont) over Unknown (For.).

113 — Easton Gardner (Snake River) over Truman Renof (North Fremont) (Fall 3:39).

98 — Exhibition: Martin Estrada (North Fremont) over Unknown (Fall 5:24)

98 — Exhibition: Martin Estrada (North Fremont) over Unknown (Dec 10-4)

Snake River 57, Teton 30

113 — Sam Rasmussen (Teton) over Easton Gardner (Snake River) (Fall 0:00).

120 — Brayden Anderson (Snake River) over Colton Egbert (Teton) (Fall 0:00).

126 — Tucker Hill (Teton) over Edurson Wescott (Snake River) (Fall 0:00).

132 — Emilio Caldera (Snake River) over Caleb Calderwood (Teton) (Fall 0:00).

138 — Kolten Carter (Snake River) over Unknown (For.).

145 — Kyle Richardson (Snake River) over Unknown (For.).

152 — Tate Benson (Snake River) over Dalton Lerwill (Teton) (Dec 4-2).

160 — Tilden Polatis (Snake River) over Unknown (For.).

170 — Marcus Mortensen (Snake River) over Jayden Mason (Teton) (Fall 0:00).

182 — Drake Anderton (Snake River) over Josh Wright (Teton) (Fall 0:00).

195 — Marco Tzompa (Teton) over Kade England (Snake River) (Fall 0:00).

220 — Nicholas Parris (Snake River) over Abram Gonzalez (Teton) (Fall 0:00).

285 — Ty Belnap (Snake River) over Dawson Kaufman (Teton) (Fall 0:00).

98 — Remy Baler (Teton) over Daxton Jones (Snake River) (Fall 0:00).

106 — Tyler Sachse (Teton) over Unknown (For.).