YOUTH LEAGUESBOWL-ERO LANES

Karson Carter (102) 150-359, Emily Mulligan (101) 153-142, Danaka Alldredge (99) 137, Quinton Azevedo (145) 195-201-191-587, Andrew Carter (117) 156, Pat French (167) 208, Chris Azevedo (205) 279-712, Ray French (210) 247, Tony French (213) 256, Kay Hunting (203) 235.

SKYLINE LANES

SATURDAY YOUTH ADULT

Rodnie Robbins (67) 87-119-260 series, Curtis Robbins (193) 215-245-242-702, LeKaya Kent (150) 194, Cidnie Robbins (139) 166, Mady Berrett (99) 124, Cari Luce (145) 192, Jonas Griffel (129) 155, Mike Griffel (146) 174, Jerry Lee (196) 234-226-661, Spencer Gohr (103) 123, Shad Gohr (181) 213, Joslin Ridener (60) 82, Shaylin Ridener (177) 208, Harley Henry (147) 174-203, JD Henry (191) 237, Eric Hershberger (180) 229, Jayden Hershberger (67) 89

ADULT LEAGUESBOWL-ERO LANES

WESTPOINTE WEDNESDAY SCRATCH

Robert Lueloff 259-758, Dan Vogt 298-750, Tim Jensen 273-722, Tyler Norris 258-719, Harry Wetherald 254-707, Tony French 277-705, Jeremy Schow 255-695, Jamie Sanow 246-691, Andy Kinney 269-682, Mike Saari 256-677, Rick Carter 279-676, Randy Haywood 258-675.

MONDAY TWILIGHT

Kylie Shearer (113) 140, Tonya Shearer (118) 164, Shelly Crane (128) 164, Wade Wells (107) 132, Dave Elliott (189) 222, Debbie Fife (141) 176, Billy Taylor (158) 188, Andy Snider (147) 199-189-574, Shani Vetch (126) 154, Chuck Parker (154) 210.

SURVIVORS

Jeremy Barnes (170) 212, Fred Smith (214) 278, Brian Frickey (156) 225-536, Cad Christensen (180) 290-702, Ray French (215) 240-701, Austin McCLain (160) 214-552, Sean Lattin (195) 245, Carmen Mills (181) 228-639, Wes Mills (202) 266, Austin Bissette (145) 197-554, Estevan Mendez (182) 251) 613, Debbie Barton (138) 202-521, Lee Barton (162) 208, Quita Crane (137) 224-588.

FRIDAY TWILIGHTERS

Zach Shaw (186) 235, Chase Luce (220) 269-254-719, Dennis Luce (187) 202-213, Fred Smith (214) 233-258-689, Jason Winegar (182) 220-217-203-640, Sam Keller (172) 225-224, Ernie Cruz (165) 227, Bart Muir (171) 200.

DAYTIME FRIENDS

Ed Cummins (140) 182-180, Kathy Orfield (135) 180, Karen Barrie (119) 155, Dan Sanow (163) 198, Darrell Dyals (146) 183, Ally Parris (95) 123, Dolores Taylor (140) 177, Bob Taylor (169) 224, Kerry Scott (165) 222-214, Nikki Hill (99) 132, Holly Harper (118) 172.

SKYLINE LANES

SUNDOWNERS

Whittney McKelley (89) 115-121, Tony French (211) 265, Travis Jensen (164) 201, Nichole Powell (113) 141, Richard Pingry (197) 238, Michael Larsen (184) 211, Marvin Jackman (179) 214, Ryland Jackman (174) 204, Mary Wray (126) 167, Layne Wray (182) 256-642, Jim Kolbet (167) 207-203-596, Lori Stanger (178) 258 (clean game) / 210-635, Carol Kolbet (153) 187, Derek Furrows (182) 223, Gray Augustus (139) 177.

JOLLY SENIORS

Wayne Burnett (173) 202-206, Dewaine Haggard (147) 202, Chuck Soper (127) 157, Dixie Soper (109) 137 picked 3-10, Sharon Lampi (154) 220, Rich Lampi picked 3-10, Bobby McCutchan (171) 215, Joyce Gohr (134) 161, Jack Gohr (155) 182-188, Norm Drewes (133) 163, Bill Armstrong (167) 192, Elmer Evinger (161) 200.